Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Foogo zestaw kompletny - różowy Zobacz większe

Niemowlęcy termos (stopień 1,2,3) + termos niemowlęcy na jedzenie - różowy

110011/110051/110041/113011

Nowy produkt

Izolacyjna butelka próżniowa ze stali nierdzewnej na napoje z trzema rodzajami ustników i próżniowy termos izolacyjny ze stali nierdzewnej na jedzenie w kolorze różowym.

Więcej szczegółów

W magazynie

237,02 zł brutto

zamiast 248,37 zł

Dodaj do listy życzeń

Thermos Foogo - zestaw kompletny

Termos próżniowy Foogo to termos ze słomką dla najmłodszych dzieci. Do jednego korpusu termosu można dopasować trzy różne zakończenia według wieku i potrzeb dziecka. Miękki ustnikdla dzieci od 6 miesiąca (stopień 1), twardy ustnik dla dzieci od 12 miesiąca (stopień 2) i słomka dla dzieci od 18 miesiąca (stopień 3) - z tym ustnikiem dostarczamy butelkę termiczną. Butelka termiczna i poszczególne ustniki są zaprojektowane tak, aby dzieci mogły się same napić. Termos Foogo utrzymuje wymaganą temperaturę napoju przez długi czas, jest lekki, łatwo mieści się do plecaka, wózka dziecięcego, czy uchwytu na napoje w samochodzie.

Izolacyjny termos próżniowy ze stali nierdzewnej na jedzenie o objętości 290 ml.Termos charakteryzuje się szerokim ujściem dla łatwego nabierania jedzenia bezpośrednio z termosu. Nakrętka termosu jest perforowana dla łatwiejszego otwierania. Dno termosu jest chronione odporną antypoślizgową stopą.

Zestaw zawierajeden korpus termosu na napoje z trzema rodzajami ustników i jeden termos na jedzenie.

 

Podsumowanie

 

Zawartość

Akcesoria